Miraç Kandili Mesajlari

– Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir sekilde yasamayi nasip etsin.

– Duaniz kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

– Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmisinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sicakligi yuvamiza dolsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

– En isiltili bakislarin gözlerinde, en tatli sözlerin kulaklarinda, tüm mutlulukarin avuçlarinda ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yasayacagi nice mutlu kandillere….

– Allah’in Rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül günesiniz hiç solmasin, yüzünüz aydin olsun, kabriniz nur dolsun, makaminiz firdevs, dualariniz kabul olsun. kandiliniz kutlu olsun…..

– Ilahi esintilerin kalpleri oksadigi, bir anin bir asra bedel oldugu bu gece dualarda birlesmek dilegiyle, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

– Sofraniz afiyetli, paraniz bereketli, kararlariniz isabetli, yuvaniz muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sihhatli, yüzünüz mutlu, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

– Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

– Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun. 

– Günesin güzel yüzü, yüregine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler bas ucunda dursun. Günes öyle bir geceye dogsun ki, dualarin kabul, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

– Kuran’in nazil oldugu bin aydan daha hayirli bu gecenin size efradi ailenize ve bütün Islam alemine hayir bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum.

– Avuçlarin açildigi, gözlerin yasardigi, ilahi esintilerin kalpleri oksadigi anin bir asra bedel oldugu bu gece dualarda birlesmek dilegiyle Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

– Bin aydan daha hayirli bu mübarek gecenin büyüsüne kapilmaniz dilegiyle Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

– Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayir cevherlerini basimiza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin,büyüsüne kapilmaniz dilegiyle. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

– Allah’in adiyla basladiginiz her isinizde basarilar dilerim. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

– Yükü sevgi özü saygi gücü baris süsü hosgörü olan mübarek miraç kandilini kutlarim Allah’a emanet olun.

– Bin damla serpilsin yüregine, bin tatli mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü dualarin kabul olsun, kandilin mübarek olsun…

– Kalpler vardir ,sevgiyi yasatmak için,Insanlar vardir, dostlugu paylasmak için,Mubarek günler vardir, Beraberce kutlamak için..

– Kardesligin daimi oldugu, sevgilerin birlestigi dostluklarin hiç bitmedigi, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.

– Geçmisin bugünle, isigin gölgeyle umudun gerçekle, isigin gölgeyle, üzüntünün neseyle, öfkenin sevgiyle baristigi nice kandillere.

– Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yagmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

– Semanin kapilarinin açilip rahmetin saganak, saganak yagdigi bu günde düsen damlalarin sizi ailece sirilsiklam etmesi dilegiyle.Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

– Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldigi bu mübarek geceni kutlar, hayirlara vesile olmasini dilerim.

– Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaslarini bile tebessüme çevirsin. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

– Borçlarimizdan, ceza ve günahlarimizdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bagislayandir, unutmayalim.. Eller semaya kalkip, yürekler bir atinca bu gece, gözler sevinç yaslariyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualariniz kabul olsun!

– Bu gece kulun yalvaris ve yakarislarini Yüce Mevla’ya sunacagi ve O’nun sonsuz affindan, merhametinden, iyiliginden bol bol yararlanacagi umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayirli olsun!

– Size karanfilin sadakatini, sümbülün bagliligini, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

– Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel, umudunuz yarin kadar yakin, yarininiz askiniz kadar mutlu, askiniz Miraç kadar mukaddes, dualariniz istediginiz gibi makbul olsun.

– Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

– Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul kandilin mubarek olsun.

– Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, kandilin mubarek olsun.

– Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.

– ALLAH’in adiyla basladiginiz her isinizde basarilar dilerim. Miraç kandiliniz mübarek olsun

– ALLAH’in askiyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varip huzura erince, su fakiride an bu gece. Haiyrli kandiller

– ALLAH’in rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül günesiniz hiç solmasin, yüzünüz aydin olsun, kabriniz nur dolsun, makaminiz Firdevs, dualariniz kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

– Avuçlarin açildigi, gözlerin yasardigi, ilahi esintilerin kalpleri oksadigi anin bir asra bedel oldugu bu gece dualarda birlesmek dilegiyle kandilinizi kutlarim.

– Miraç kandilin mübarek olsun. ALLAH sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir sekilde yasamayi nasip etsin.

– Bakiler sevgiler adina nice dilekler vardir. Ölümü bile ayirir saymayan gönüller vardir. Mesafeler araya set çekmisse ne çikar, dualarda birlesen gönüller vardir. Hayirli kandiller.

– Miraç Kandilinin, hayatimiza yeni ufuklarin açilmasina ve vesile olmasi dilegiyle.

– Bin aydan daha hayirli bu mübarek gecenin büyüsüne kapilmaniz dilegiyle Miraç kandiliniz mübarek olsun.Forumdas.net

– Bin damla serpilsin yüregine, bin tatli mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü dualarin kabul olsun, Miraç kandilin mübarek olsun.

– Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaslarini bile tebessüme çevirsin. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

– Bu gece Miraç gecesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsin bu gecede, günahlarimiz affolsun. iyi kandiller.

– Miraç kandiliniz mübarek olsun..Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmisinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sicakligi yuvamiza dolsun. Miraç kandiliniz mübarek olsun..

– Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yagmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

– Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldigi bu Mübarek Miraç geceni kutlar, hayirlara vesile olmasini dilerim.

– Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatin en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olmasi temennisiyle Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

– Kalpler vardir sevgiyi paylasmak için, insanlar vardir dostlugu yasatmak için, kandiller vardir kutlamak ve af dilemek için.. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

– Mübarek aylara Selam olsun.. Selam olsun Ey Miraç.

– Tüm Dualarinizin kabul olmasi dilegiyle.. Hayirli kandiller.

– Yükü sevgi, özü saygi, gücü baris, süsü hosgörü olan mübarek Miraç Kandilinizi kutlarim ALLAH’a emanet olun. Güzel kandiller.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu